HABERLER

16.09.2019
Trans Ka Emniyetli Yönetim Semineri yapıldı.
Trans KA şirket hedef ve prensiplerinin paylaşılması, emniyet konularının görüşülmesi maksadıyla; zabitleri için 19.09.2019 tarihinde Emniyetli Yönetim Semineri düzenlemiştir.

TRANS KA EMNİYETLİ YÖNETİM SEMİNERİ

İstanbul 19 Eylül 2019,  09:30 – 16:30

Akbaşoğlu Holding Seminer Odası

Adres:Aydıntepe Mah. Sahil Bulv.No:126/57A.Tuzla 34947 İSTANBUL                     Kıyafet: Günlük kıyafet

GÜNDEM

ZAMAN

KONU

FAALİYET

SORUMLU

1

09:30 – 09:35

Emniyet ve Güvenlik Brifingi

Brifing

Elif TAZEGÜL

2

09:35 – 09.45

Karşılama/ Seminerin Maksadı ve Gündem Konuları

Sunu

Orhan ÇAKMAZ

3

09:45 - 10.15

Caretta Software

Sunu

Emrah Aşkın

4

10:15 – 10:30

Kahve Arası

5

10.30 - 11.00

Risk Değerlendirmesi ve Yönetimi

Sunu

Maruf BABAOĞLU

6

11.00 – 12.00

Yansıtarak Öğrenme (Bağlama)

Uygulama

Grup Çalışması

12.00 – 13.15

YEMEK ARASI

7

13.15 – 13.30

Su Analizleri

Sunu

Veysel BUZDAN

8

13.30 – 14.30

Toparlanma

Uygulama

Cengiz YELKENCİ

9

14.30 – 14.50

Denetlemelerde Sık Rastlanılan Uygunsuzluklar

Sunu

Cengiz YELKENCİ

Mehmet YILMAZ

10

14:50 – 15:05

Kahve Arası

11

15:05 - 15.20

Olay-Kaza Analizleri

Sunu

Murat ESİN

12

15.20 - 16.00

Gemiden Şirkete Bakış (Geribesleme)

13

16.00 – 16:30

Kapanış

Değerlendirme

Orhan ÇAKMAZ

Yöneticiler: Orhan ÇAKMAZ, Maruf BABAOĞLU             

Trans KA Filo Yönetimi

Şahin OCAK (Teknik Müdür)

Cengiz YELKENCİ (Güverte Enspektörü)

Murat ESİN, (Güverte Enspektörü)

Veysel BUZDAN, (Makine Enpektörü)

Mehmet YILMAZ (Makine Enspektörü)

Personel Müdürlüğü

Erkan TANKUŞ (Müdür)

Emre KÜÇÜKALİ (Yardımcı)

Davetliler

S.NO.

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

MEHMET ERGUN

KAPTAN

2

ALİ ŞAHİN

KAPTAN

3

TAHİR TÜMER

KAPTAN

4

KERİM KARA

KAPTAN

5

CEVAHİR GÜNEŞDOĞDU

KAPTAN

6

DAVUT ALTIN

KAPTAN

7

İBRAHİM ÇAY

KAPTAN

8

ALPER BİNBİR

I.ZABİT

9

DEVRİM ŞAHİN

I.ZABİT

10

ÜMİT SEZER

I.ZABİT

11

TAMER KIRGIL

I.ZABİT

12

MELİH ÇAKAR

BAŞMAKİNİST

13

MURAT BARUT

BAŞMAKİNİST

14

CEVAT DEMİRAL

BAŞMAKİNİST

15

ATAKAN ATEŞ

BAŞMAKİNİST

16

BERATİ OKAY OKYILDIZ

BAŞMAKİNİST

17

GÖKHAN TİMUR

II.MAKİNİST

18

ERDAL KAŞIKÇI

II.MAKİNİST

19

NEDİM TEMEL

II.MAKİNİST

20

CEYHAN ÇAKAR

II.ZABİT

21

KADİR GENÇ

II.ZABİT

22

ABDULLAH İLİŞİK

II.ZABİT

23

ALİCAN ŞENBAŞ

III.ZABİT

24

İBRAHİM İSMAİL YILDIRIM

III.ZABİT